\"\"

צילום תכשיטים בסמארטפון

בית/קורסים קצרים לכולם/צילום תכשיטים בסמארטפון

צילום תכשיטים בסמארטפון

“מתחת לאף”
צילום תכשיטים בסמארטפון.

צילום תכשיטים באמצעים זמינים , לצורך תיעוד וקידום במדיות אינטרנטיות. כולנו מצלמים בסמארטפון שלנו. כל הזמן ! כמעט כל רגע בחיינו מתועד.אז למה צריך קורס  צילום למכשיר הזה  הסמארטפון  הכל כך זמין ,נגיש ובשימוש יומיומי ?למה? כי מתחת לאף שלנו, יושבת לה מצלמה. ממש בתוך הסמארטפון . מצלמה שאנחנו לא באמת יודעים איך להפיק ממנה את המקסימום.אנחנו לא באמת יודעים לצלם תכשיט ככה שיראה ברמה מספיק טובה כדי שנוכל להעלות את התמונה לאתר שלנו או להפצה במדיות אינטרנטיות.

מה מטרת הקורס?
בסדנה זו אנו נלמד טכניקה צילומית שתאפשר לכם לצלם את עבודותיכם על בסיס יום יומי .המיוחד בסדנה נובע מכך שהצילומים יצולמו על ידי הסמארטפון שלכם ובעזרת אמצעי צילום זמינים ולא יקרים.בסדנה תחשפו לסודות התאורה המעשית בצילום תכשיטים, תרכשו יכולות עיבוד תמונה ראשוניות ללא צורך בקניית תוכנה יקרה.הנושאים שילמדו:סודות התאורה בצילום תכשיטיםמשמעות הרזולוציה, גדלים נפוצים, סגירת קבצים לאינטרנטעיבוד תמונה בסיסי: תיקון חשיפה, כיול צבע, חיתוך תמונה ושמירת קובץ.

על המנחה:
יורם רשף – יורם בעל סטודיו לצילום מקצועי בעל ותק רב שנים הוא צלם מוביל בארץ בצילום תעשייתי.כמו כן יורם בעל ותק רב בצילום תכשיטים ופריטי אומנותיורם חבר סגל בכיר בחוג לתקשורת צילומית – מכללה אקדמית הדסה ירושלים

למי מתאים הקורס? ל כ ו ל ם !!! הקורס אינו מצריך ידע או ניסיון קודמים.

3 מפגשים

תאריך פתיחה: 

 

*הנחה לסטודנטים בקורסים שנתיים

*אין כפל הנחות

 

 

לפרטים נוספים והרשמה שלחו טופס פניה

אזור ראשי, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z